Угоди та договори про співпрацю з освітніми та мистецькими закладами

Договір про співпрацю з Рогатинським центром дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської ради 2023 р.

Договір про співпрацю з Самбірським фаховим педагогічним коледжом імені Івана Филипчака Львівської обласної ради 2021 р.

Договір про співпрацю з Коломийським педагогічним фаховим коледжем Івано-Франківської обласної ради 2020 р.

Угода про співпрацю з Івано-Франківським міським центром дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання 2020 р.

Угода про співпрацю з Івано-Франківським міським центром дитячої та юнацької творчості 2019 р.

Угода про співпрацю з Івано-Франківською державною дитячою художньою школою 2019 р.

Угода про спільну діяльність з Малою академією народних ремесел м. Галич 2019 р.