Вступ на ОС Магістра (на основі ОС Бакалавра)

Що потрібно знати абітурієнтам щодо вступу

на спеціальність 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво)!

Вступ в Магістратуру Середня освіта (ОМ) Педаг, Обр м-во, Метод викл ОМ 2022

Інформація для вступників у магістратуру у 2022 році:

Для вступу на спеціальность 014.12 Середня освіта (образотворче мистецтво)  у 2022 році для претендентів на бюджетні місця необхідно складати фаховий вступний іспит в університеті у вигляді комп’ютерно тестування та подати мотиваційний лист. Для претендентів тільки на контрактне навчання для вступу достатньо подати мотиваційний лист.

Фахові вступні випробування проводитимуться із 22 серпня по 17 вересня згідно з розкладом. Розклад можна буде переглянути на інформаційній сторінці для вступників у магістратуру.

Подання заяв для вступу у магістратуру у 2022 році відбувається через електронний кабінет вступника. Реєстрація електронних кабінетів для вступників у магістратуру розпочнеться 1 серпня. Подання заяв для вступу до університету – із 16 серпня.

Усю іншу, вичерпну інформацію, що стосується вступу до Прикарпатського університету ви можете переглянути за посиланням:

Рекомендації до написання мотиваційного листа

Детальна інформація щодо вступу (необхідні документи, терміни вступної кампанії, допомога у створенні кабінету вступника…)

Вичерпна інформація про НМТ: графік, новації, роз’яснення

Вартість навчання (для вступників 2022 року)

Телефони відбіркових комісій факультетів

Написати листа у приймальну комісію

Знайти нас на карті