Звітно-наукова конференція студентів

21 березня 2019 року відбулася в Навчально-науковому Інституті мистецтв звітно-наукова конференція студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. На секції мистецтвознавства в підсекції методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, прийняло участь 26 студентів. Кращі наукові доповіді  студентів 5 курсу денної та заочної форми навчання Ліуша Дмитра, Вівчарук Христини та Шемрай Марії рекомендовані до друку, окрім того студенти нагороджені грамотами ректорату Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника (студентка 4 курсу Лобурак Тетяна та  3 курсу Ковальчук Юлія) та дирекцією Навчально-наукового Інституту мистецтв (студенти 5 курсу Кедик Л., Борcук О. та студенти 4 курсу Дранчук Х., Литвин Ю.)