Настановча нарада в Центрі інноваційних освітніх технологій “PNU-EcoSystem” перед проходженням педагогічної практики

Викладачі кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну спільно з Центром інноваційних освітніх технологій «PNU-EcoSystem» організували і провели захід «Інновації у викладанні образотворчого мистецтва у закладах середньої загальної освіти, закладах позашкільної освіти та мистецьких шкіл» для студентів освітньої програми «Середня освіта (Образотворчого мистецтво)». Захід вирішили провести перед проходженням майбутніми педагогами виробничої (педагогічної) практики.

Керівник практики, доцент кафедри Синишин Л.О. провела настановчу нараду перед проходженням виробничої (педагогічної) практики для студентів 4 курсу ОР Бакалавр та 1 курсу ОР Магістр. Ознайомила з організацією проходження виробничої (педагогічної) практики в закладах загальної середньої освіти, закладах позашкільної освіти та мистецьких шкіл. Після чого студенти отримали направлення на проходження практики. Завідувач кафедри Тимків Б.М. звернув увагу на організацію проходження практики та привітав майбутніх педагогів з їх першим кроком до професійної діяльності. Старший викладач кафедри Городецький В.І.  ознайомив студентів з цікавими креативними локаціями Центру та його можливостями у формуванні сучасного фахівця з образотворчого мистецтва  Під час заходу викладачі-методисти кафедри дали студентам певні настанови щодо проходження практики в школах.