Підсумкова конференція за матеріалами виробничої (педагогічної) практики

ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА МАТЕРІАЛАМИ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ  ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ  ( ГР. ОМ-42) ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ  РОБОТОДАВЦІВ (СТЕЙКХОЛДЕРІВ)

15 травня 2020 р. в онлайн-режимі через програмне забезпечення Skype,  кафедрою методики викладання образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва і дизайну було проведено підсумкову конференцію за матеріалами виробничої (педагогічної) практики здобувачів   першого (бакалаврського) рівня вищої освіти гр. ОМ-42 спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво). У конференції взяли участь завідувач кафедри  проф.Тимків Б.М., інститутський керівник-методист практики доц. Синишин Л.О. та керівники-методисти від кафедри доц. Семяник О.В., старші викладачі Сеник М.М., Веретко О.І.

Із звітами  матеріалів практики виступилистуденти групи ОМ-42, які проходили виробничу (педагогічну) практику в закладах загальної середньої освіти м. Івано-Франківська. Вони поділилися враженнями про організацію виробничої практики та  роздумами щодо можливих шляхів впровадження власнихнапрацювань.

В обговоренні матеріалів практики взяли активну участь роботодавці зокрема: директор Івано-Франківського Центру дитячої  та юнацької творчості Волинська Ірина Володимирівна та викладачі кафедри доц. Юсипчук Ю.В., доц. Гнатюк М.В., ст.викладач Стефанишин Л.Р.

Учасниками конференції було обговорено низку питань щодо подальшого забезпечення якості практичної підготовки майбутніх вчителів образотворчого мистецтва, окреслено шляхи удосконалення теоретичного та практичного аспектів їх професійної підготовки. Директором Волинською І.В. запропоновано нові форми взаємодії з працедавцями задля розширення спектру освітніх послуг, які надають сучасні заклади загальної середньої освіти та заклади позашкільної освіти нашого краю. Працедавці вкотре наголосили на належному рівні теоретичної підготовки наших студентів і висловили побажання щодо збільшення обсягу годин на їхню практичну підготовку.