Вручення дипломів Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Сьогодні відбулось вручення дипломів ДЕПАРТАМЕНТОМ ОСВІТИ ТА НАУКИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ:

за активну участь в роботі членів журі та професійний підхід у визначенні переможців відкритого загальноміського онлайн фестивалю-конкурсу з образотворчого, декоративно-ужиткового та літературного мистецтва “ВІДЛУННЯ ОСЕНІ – 2020” вручено дипломи завідувачу кафедри, професору ТИМКІВУ Б.М. та старшим викладачам кафедри СЕНИК М.М., ВЕРЕТКО О.І.;

за активну співрацю в роботі членів журі та професійний підхід у визначенні переможців у відкритій загальноміській онлайн виставці-конкурсі з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва “СТРІТЕНСЬКА МОЗАЇКА – 2021” вручено дипломи старшим викладачам кафедри ВЕРЕТКО О.І. та СЕНИК М.М.

Завідувача кафедрою, професора ТИМКІВА Б.М. було нагороджено подякою за професійну підтримку, безкорисливість у сприянні організації онлайн-конкурсів з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Дякуємо ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ та ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ТА НАУКИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за довіру!

ВІТАЄМО!

Бажаємо нових творчих досягнень, надіємось, що співпраця між нашими закладами буде тривати і надалі!