Пленерна практика

З 13 по 17 вересня 2021 р. студенти 2 курсу денної форми навчання  кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Навчально-наукового Інституту мистецтв, яка проводить підготовку  художників-педагогів за спеціальністю 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) з кваліфікацією вчителя образотворчого мистецтва, керівника гуртків(студій) з дизайну та декоративно-ужиткового мистецтва за бюджетною та контрактною формою навчання, проходили навчальну пленерну практику з виїздом на базі СОК «Смерічка» у с. Микуличин, передбачену навчальним планом цієї освітньої програми. Серед обраних локацій – гірські пейзажі, річки, озера та елементи архітектури. Керівниця практики – ст. викладачка Сеник М. М.