Етнографічна практика

В рамках проходження етнографічної практики, передбаченої Освітньою програмою «014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво)» з 20 по 24 вересня, студенти 2 курсу денної форми навчання кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Навчально-наукового Інституту мистецтв, яка проводить підготовку  художників-педагогів за спеціальністю 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) з кваліфікацією вчителя образотворчого мистецтва, керівника гуртків(студій) з дизайну та декоративно-ужиткового мистецтва за бюджетною та контрактною формою навчання,  під керівництвом старшої викладачки Меланії Сеник відвідали  Музей звичаєвої символіки Гуцульщини (Микуличин), який входить до складу Карпатського національного природного парку.                                                       Серед експонатів: колекції автентичних гуцульських тарілок, полумисків, глеків, кухлів, діжок; меблі (різьблені скрині, столи, колиска); робочий інвентар (ярма, дзвінки для худоби, кошики, інші знаряддя праці), колеса, ткацький верстат, веретена, снігоступи; музичні інструменти (трембіти, цимбали); оригінальні ткані торби, килими, вишивані рушники та гуцульський одяг. Тут також розміщене приміщення, де студенти могли проводити фотозйомку та здійснювати замальовки.

.