Пленерно-етнографічна практика студентів СООМ-22

Серед мальовничої природи с.  Микуличина Надвірнянського району, Івано-Франківській області розпочалась пленерно-етнографічна практика студентів СООМ-22 кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну під керівництвом завідувача кафедри, професора Богдана Тимківа.  Осінні теплі дні створюють надзвичайну палітру барв для етюдів, зарисовок, стилізованих композицій. Працюючи над пленерним пейзажем студенти вивчають особливості простору, перспективу планів, стани природи. Відбувається “живе” спілкування майбутніх педагогів-художників зі світом наповненим величчю гірського простору, річкових потоків, вранішнього туману, вечірнього заходу сонця тощо. Малюючи живописні куточки пейзажів Микуличина студенти пізнають інший світ, відмінний від урбаністичного міста чи аудиторних занять. Пленерно-педагогічна практика дозволяє світоглядно розширити художнє мишлення, здобути нові знання, вміння та навики роботи над пейзажем, отримати незубутні емоції важливі для творення прекрасного.