Зустріч із професійною спільнотою

26 жовтня на базі Навчально-наукового Інституту мистецтв відбулося виїзне засідання професійної спільноти вчителів трудового навчання та образотворчого мистецтва Лисинецького ОТГ, Угринівського ОТГ та Загвіздянського ОТГ.

Завідувач кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, яка проводить підготовку  художників-педагогів за спеціальністю 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) з кваліфікацією вчителя образотворчого мистецтва, керівника гуртків(студій) з дизайну та декоративно-ужиткового мистецтва за бюджетною та контрактною формою навчання,  проф. Тимків Б. М. ознайомив учасників семінару з творчими роботами викладачів і студентів, матеріальною базою, навчальними аудиторіями Навчально-наукового Інституту мистецтв, а також постійно-діючою виставкою в Арена-центрі.

Дякуємо за сприяння організації роботи професійної спільноти професору Богдану Тимківу та доцентці Лілії Синишин.