Профорієнтація для учнів Вищого художнього професійного училища №3 м. Івано-Франківська

12 березня 2024 р. з профорієнтаційним візиток до Вищого художнього професійного училища №3 м. Івано-Франківська завітали завідувач кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, професор Богдан Тимків,  доцент цієї кафедри Михайло Гнатюк. Зустріч відбулась з метою ознайомлення потенційних абітурієнтів з освітньою програмою Середня освіта (Образотворче мистецтво), перспективами навчання та подальшої реалізації професійних здібностей в педагогічній галузі. В презентації розглянуто основні напрями роботи кафедри (навчально-методичний, творчий, науковий), представлено викладацький склад, окреслено перспективи та тенденції розвитку. Особливу увагу зосереджено на впровадженні в спеціальність освітніх компонентів декоративно-прикладного мистецтва, що є важливою частиною підготовки практикуючого художника-педагога. На зустрічі була також присутня директор Вищого художнього професійного училища №3 Коростіль Наталія Жоржівна, яка відзначила високу якість навчання за презентованою освітньою програмою та наголосила на важливості здобуття вищої освіти.
Кафедра висловлює щиру подяку керівництву Вищого художнього професійного училища №3 за надану можливість проведення профорієнтаційного заходу.
Запрошуємо абітурієнтів до нашої творчо-наукової спільноти!