Звітна наукова конференція викладачів та студентів

4 квітня 2024 р. в межах проведення щорічної звітньої наукової конференції в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стафаника, на кафедрі методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну відбулось засідання підсекції “Методика викладання мистецтва” (керівник – доцент Михайло Гнатюк, секретар – викладач Галина Коман). В темах доповідей здобувачів освіти другого (магістерського) рівня дослідницька складова спрямована на аналіз методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва у закладах освіти. Слід зазначити, що співпраця керівників та студентів над темами доповідей, позначена якістю підготовки, ретельним відбором матеріалу, стилем наукового мовлення, майстерністю донесення інформації до слухачів. Відбулась перша апробація результатів наукової роботи у формі презентації ілюстративного та теоретичного матеріалів. Також до участі у секційному засіданні були залучені студенти 4 курсу, що мали можливість здобути науковий досвід, інформативно збагатитись, здійснити аналітичну роботу тощо. Учасники конференції обговорили результати студентських наукових досліджень, визначивши перспективи подальшого розвитку та сфери застосування. Зацікавленість науковою подією викладачів та студентів свідчить про потребу підтримувати, розвивати та здійснювати нові відкриття у сучасній науці.