Підсумкова конференція за матеріалами виробничої (педагогічної) практики

ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА МАТЕРІАЛАМИ ВИРОБНИЧОЇ (ПЕДАГОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ( ГР. ОМз-42) ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ  РОБОТОДАВЦІВ (СТЕЙКХОЛДЕРІВ)

7 травня 2020 р. в онлайн-режимі через програмне забезпечення Skype, кафедрою методики викладання образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва і дизайну було проведено підсумкову конференцію за матеріалами виробничої (педагогічної) практики здобувачів   першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (заочна форма навчання) спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво). У конференції взяли участь завідувач кафедри проф.Тимків Б.М., інститутський керівник-методист практики доц. Синишин Л.О. та керівники-методисти від кафедри. Із звітами  матеріалів практики виступили студенти гр. ОМз-42, які проходили виробничу (педагогічну) практику за місцем проживання.

В обговоренні матеріалів практики брали активну участь працедавці зокрема: директор Івано-Франківського Центру дитячої  та юнацької творчості Волинська Ірина Володимирівна та викладачі кафедри доц. Юсипчук Ю.В., доц. Семяник О.В., доц. Корпанюк В.В. Учасниками конференції було обговорено низку питань щодо подальшого забезпечення якості практичної підготовки майбутніх вчителів образотворчого мистецтва. Директором Центрудитячої  та юнацької творчості Волинською І.В. запропоновано нові форми взаємодії з працедавцями задля розширення спектру освітніхпослуг, які надають сучасні заклади загальної середньої освіти та заклади позашкільної освіти нашого краю. Працедавці вкотре наголосили на належному рівні теоретичної підготовки наших студентів.