Профорієнтація для старшокласників Ліцею ім. І.Пулюя

Студентами кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну і викладачем кафедри доц. Юсипчуком Ю.В. проведено профорієнтаційну зустріч для старшокласників Ліцею ім. Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради. В контексті теми «Моя професія – моє майбутнє» було презентовано  освітню програму  014 Середня освіта (Образотворче мистецтво); надано детальну інформацію щодо особливостей вступу на цю спеціальність; відзначено переваги навчання на цій спеціальності та затребуваність цієї професії на ринку праці. В ході зустрічі старшокласники мали можливість обговорити зі студентами стратегію  самопізнання, яка допоможе визначитися з майбутньою професією і навчились співставляти свої вміння з вимогами до конкретної професії. В результаті декількох учнів зацікавила перспектива вступу на спеціальність 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) і вони планують навчанням за освітньою програмою.