Профорієнтаційні зустрічі з учнями шкіл

На кафедрі методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації продовжується профорієнтаційна робота спрямована на ознайомлення учнів із спеціальністю 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво). Цього тижня старший викладач Оксана Веретко та старший викладач Тетяна  Гімон провели ознайомчу зустріч з учнями художньої школи м. Рахова Закарпатської області, а також під керівництвом доцента Юрія Юсипчука  студентка групи СО(ОМ)з-42 в процесі проходження педагогічної практики провела профорієнтаційну роботу зі старшокласниками Назавизівського ліцею Надвірнянської міської ради  Івано-Франківської області. Відбулось знайомство учнів з особливостями освітнього процесу, з можливостями вступу та подальшого працевлаштування. На кафедрі викладачами ведеться активна робота по поширенню інформації, серед потенційних абітурєнтів, які в ході профорієнтаційних зустрічей мають можливість визначитись з пріорітетами здобуття вищої освіти.