Майстер-клас з ювелірного мистецтва “Сонце правди”

17 квітня 2024 р. відбувся майстер-клас з ювелірного мистецтва “Сонце правди”, який провів старший викладач кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Віталій Городецький. Знайомство з тонкощами виготовлення ювелірних прикрас розпочалось в ювелірній майстерні кафедри, де викладачем було продемонстровано чимало технологічних процесів обробки металу для учнів з Долинської художньої школи та ГО “Студія мистецтв”, директором та засновницею яких є Дмитрів Ірина Миколаївна. В спільній роботі кожен з учасників виготовив згарду “Сонце правди” за мотивами гуцульського металірства. Захоплюючий процес створення воскових моделей, розплавлення та лиття, живе спілкування з майстром ювелірного мистецтва викликало чимало позитивних емоцій в учнів, які не тільки здобули практичний досвід, а й пізнали естетику філігранної роботи над ювелірною прикрасою. Досвід та талант викладача Віталія Городецького – яскравий приклад професійної діяльності, що має вагоме значенння для підготовки майбутніх художників-педагогів. На думку Віталія Городецького “в практичній роботі над ювелірною справою ми вчомось технічно правильно виконати процеси обробки металів. На давніх взірцях ювелірних виробів вивчаємо знакову систему духовної спадщини Галицько-Волинського князівства. Розплавлений та загартованим метал на вогнищі формує не тільки ювелірні форму, а й ваш внутрішній стрижень митців, що здатні здивувати світ”. Учасниця майстер-класу відзначила “поставлено високі критерії роботи і сьогоднішнє наше творче спілкування запам’ятається на все життя. Я тепер розумію, як треба любити те, що робиш”. Кафедра вітає усіх учасників творчого процесу та запрошує на навчання за освітньою спеціальністю 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво).