Захист виробничої (педагогічної) практики

10.03.2021 та 11.03.2021 відбувся онлайн-захист виробничої (педагогічної) практики через програмне забезпечення ZOOM студентів денної та заочної форми навчання освітнього ступеня Магістр, кафедри  методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

У конференції взяли участь завідувач кафедри  проф.Тимків Б.М., інститутський керівник-методист практики доц. Синишин Л.О. та керівники-методисти від кафедри доц. Семяник О.В., доц. Юсипчук Ю.В., доц. Гнатюк М.В., доц. Корпанюк В.В., а також викладачі кафедри. Із звітами  матеріалів практики виступили студенти, які поділилися враженнями про організацію виробничої (педагогічної) практики та роздумами щодо можливих шляхів впровадження власних напрацювань.

Учасниками конференції було обговорено низку питань щодо подальшого забезпечення якості практичної підготовки майбутніх вчителів образотворчого мистецтва, окреслено шляхи удосконалення теоретичного та практичного аспектів їх професійної підготовки.