ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ СТЕЙКХОЛДЕРІВ

21 та 23 грудня 2021 року на платформі Webex відбувся захист магістерських робіт студентів денної та заочної форми навчання кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво).
Захист проходив за участю стейкхолдерів: директорки Івано-Франківського міського центру дитячої та юнацької творчості Івано-Франківської міської ради Ірини Володимирівни Волинської, директорки Івано-Франківської дитячої художньої школи Лілії Іванівни Присяжнюк, директорки Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської ради, вчительки-методистки, Оксани Богданівни Белегай та керівника художньої приватної студії «Для всіх» смт. Богородчани, випускника-магістра заочної форми навчання, Івана Ігоровича Боднарчука, які відзначили кращі досягнення здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти та висловили свої думки й побажання щодо виконаних завдань.
Загалом, здобувачі продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки, застосувавши сучасні наукові підходи та результати експериментальної частини дипломної роботи.