Творча зустріч з Ігорем Юрченком

Сьогодні, 8 лютого, відбулася творча зустріч студентів освітньої програми Середня освіта (Образотворче мистецтво) з відомим художником, науковцем, доцентом Інституту архітектури та дизайну “Львівська політехніка”, майстром акварелі та співзасновником арт-студії “Міраж” Ігорем Юрченком.
У ході зустрічі автор продемонстрував методику роботи з аквареллю, поділився історіями з власного досвіду, відповідаючи на численні запитання про мотивацію, натхнення, технічні прийоми та техніки.
До зустрічі долучилась і представниця українського виробника художніх матеріалів “Роса” Ольга Супрунюк з цікавою презентацію про виготовлення акварелі, її характеристику, а також детальний опис та властивості інших художніх матеріалів.
У результаті студенти дізнались багато цікавого, висловивши щиру подяку мистцю та бажання співпрацювати.