ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ

6 та 7 квітня 2022 року в Навчально-науковому Інституті мистецтв  на платформі ZOOM відбулася звітна наукова конференція викладачі та студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника секція мистецтвознавства, підсекція методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну. У конференції взяли участь студенти та  професорсько-викладацький склад кафедри. В межах он-лайн конференції були обговорені актуальні питання інноваційнних методів у викладанні декоративно-прикладного мистецтва в процесі підготовки  вчителів образотворчого мистецтва (професор Тимків Б.М.), методика викладання ДПМ в умовах дистанційного навчання (ст. вик. Стефанишин Л.Р.), анімація як спосіб розвитку творчих здібностей учнів (ст. вик. Городецький В.І.) та ін. Кращі наукові доповіді  студентів ОП Магістр денної форми навчання Байляк Діани, Гончар Марти та Пундик Софії рекомендовані до друку, окрім того студенти нагороджені грамотами Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника (ОП Бакалавр 4 курс Войтович Іванна, Босечко Діана та магістрантка Приймак Тетяна).