ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ (ПЕДАГОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ

12 квітня 2022 року на платформі Zoom відбувся онлайн-захист виробничої (педагогічної) практики денної та заочної форми навчання студентів 4 курсу ОП Бакалавр та 1 курсу ОП Магістр кафедри  методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

У онлайн-захисті взяли участь завідувач кафедри  проф. Тимків Б.М., інститутський керівник-методист практики доц. Синишин Л.О. та керівники-методисти від кафедри. Захист проходив за участю стейкхолдерів: заступника директора Івано-Франківського Міського Центру Дитячо-Юнацької Творчості Мельничук Наталії Микитівни та вчителя образотворчого мистецтва та трудового навчання Івано-Франківського ліцею №13 Гончар Вікторії Володимирівни.

Із звітами  матеріалів практики виступили студенти, які поділилися враженнями про організацію виробничої (педагогічної) практики. Окрім наукової складової, студенти підготували презентації та продемонстрували високий рівень підготовки.

Учасниками конференції було обговорено багато питань щодо подальшого забезпечення якісної практичної підготовки майбутніх вчителів образотворчого мистецтва, окреслено шляхи удосконалення теоретичного та практичного аспектів їх професійної підготовки.