Співпраця із Сопотською академією прикладних наук

Професору Тимківу Богдану Михайловичу вдалось налагодити партнерські стосунки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Сопотської академії прикладних наук, що сприяло підписанню ДОГОВОРУ про міжнародну співпрацю ректорами закладів вищої освіти. З цієї нагоди  відбулась двостороння зустріч наукових представників, в ході якої було обговорено майбутній розвиток декоративно-прикладного мистецтва та етнодизайну, принципи збереження пам’яток, а також роль наукових середовищ, які повинні – незалежно від військової діяльності – виховувати традиції академічної співпраці. Завдяки цьому партнерству буде створено міжнародні дослідницькі програми для обміну професорсько-викладацьким складом та студентами.