Нарада з приводу виробничої (педагогічної) практики в закладах Вищої освіти

23 вересня відбулась нарада з приводу проходження студентами 2 курсу ОР «магістр»,      ОП 014.12 Середня освіта «Образотворче мистецтво» (денна та заочна форми) виробничої (педагогічної) практики в закладах вищої освіти на базі кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Завідувач кафедри професор Богдан Михайлович Тимків окреслив терміни (з 26 вересня по 21 жовтня включно), основні принципи та умови проходження практики. Також до студентів звернувся доцент Юсипчук Юрій Володимирович з пропозицією призначити старост для кращої комунікації студентів-магістрів з керівниками-методистами даної практики.

Професор Богдан Михайлович Тимків побажав успіху студентам та досягнення бажаних результатів по завершенні проходження виробничої (педагогічної) практики в закладах вищої освіти.