Захист магістерських робіт

19 та 20 грудня 2022 року на базі кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну відбувся захист магістерських робіт студентів денної та заочної форми навчання  спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво). Студенти продемонстрували високий рівень знань та навичок, які здобули в процесі навчання . Вони гідно представили свої наукові та практичні роботи та отримали відповідне оцінювання. Відмінну академічну підготовку, прагнення до знань здобувачів вищої освіти відзначили члени комісії, рецензенти, викладачі кафедри. Завідувач кафедри професор Богдан Михайлович Тимків побажав студентам успіху у подальшій професійній та творчій діяльності.