Нарада щодо проходження програми студентської мобільності “Еразмус +”

19 травня на платформі Zoom відбулась нарада викладачів та студентів кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну із керівництвом Сопотської академії прикладних наук з проходженням програми мобільності “Еразмус +” у Сопотській академії прикладних наук (м. Сопот, республіка Польща).  Було обговорено основні організаційні питання, цілі поїздки. Нагадаємо, що Відбір студентів на програму Еразмус+  відбувся на конкурсній основі. Частина проєкту буде реалізована онлайн, а 5 днів – офлайн  у м. Сопоті.  Реалізація проєкту запланована  з  22  по 26 травня 2023 року.

Програма реалізовується згідно договору про співпрацю між Прикарпатським національним університетом та Сопотською академією прикладних наук. З договором можна ознайомитись, перейшовши за наступним посиланням: Співпраця із Сопотською академією прикладних наук