Настановча нарада з приводу виробничої (педагогічної) практики в закладах вищої освіти

6 жовтня 2023 н.р. відбулась настанова нарада з педагогічної практики для студентів денної та заочної форми навчання освітнього рівня “Магістр”. Розглядались питання організації та проведення практики на базі Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника. До здобувачів освіти були донесенні основні положення практики, які регламентують її процес згідно нормативних документів, проведено також розподіл студентів між викладачами кафедри під керівництвом яких студенти повинні провести 3 лекції та 5 практичних. Було наголошено на важливості здобуття практичних навик для майбутніх педагогів – в такий спосіб розпочалась апробація знань та умінь.