Нарада щодо проходження виробничої педагогічної та навчальної (ознайомлювальної) практики

24 лютого 2023 р. викладачі кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну на чолі із завідувачем кафедрою професором Тимківим Б. М.,  керівниками-методистами практики доцентом Гнатюком М. В.,  доцентом Юсипчуком Ю. В., старшим викладачем кафедри Веретко О. І., доцентом, завідувачкою кафедрою психології розвитку Паркулаб О. Г. , доцентом кафедри педагогіки та освітнього менеджменту ім. Б. Ступарика Салигою Н.М  провели нараду перед проходженням виробничої педагогічної практики для студентів  4 курсу ОР Бакалавр та 1 курсу ОР Магістр а також навчальної практики (ознайомлювальної) для студентів 3 курсу ОР Бакалавр закладах позашкільної освіти.  Зокрема, доцент Паркулаб О. Г. окреслила основні етапи проходження практики; доцент Гнатюк М. В. розповів про всі організаційні особливості, на які варто звернути увагу; доцент Салига Н. М. запропонувала студентам провести інтерактивні заходи  із застосуванням засобів патріотичного виховання учнів.

Відповідаючи на запитання студентки Саведжук М., щодо проходження нею практики в дистанційному форматі (у зв’язку із перебуванням студентки за кордоном та навчання за індивідуальним планом), завкафедрою проф. Тимків Б.М. запевнив, що студентка зможе виконати усі поставлені завдання дистанційно.

Завідувач кафедри Тимків Б.М. наголосив на важливості проходження даної практики та привітав майбутніх педагогів з їх першим кроком до професійної діяльності, побажав миру та спокою.