Майстер-клас з ювелірного мистецтва для вчителі та учні Івано-Франківського міського центру дитячої та юнацької творчості

30 березня 2023 року в ювелірній навчальній майстерні кафедри методики викладання образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва та дизайну старшим викладачем Віталієм Городецьким та магістранткою Олександрою Огринчук було проведено майстер-клас з ювелірного мистецтва, учасниками якого були вчителі та учні Івано-Франківського міського центру дитячої та юнацької творчості.
Мета заходу – популяризація народного та сучасного професійного ювелірного мистецтва Прикарпаття.
Учасники разом із Віталієм Городецьким виготовили спільну роботу – (Підвіска «Тризуб»). Під час заняття ознайомились з історією походження символу, його становлення як малого герба України, про яку цікаво розповіла Огринчук Олександра. Разом пройшли всі етапи по виготовленню ювелірної прикраси – від ескізів до завершеного виробу в матеріалі. Застосували технологію литва по виплавленим моделям.
По завершенні майстер-класу виконана підвіска була подарована учениці Підгаєцькій Вікторії, яка стала переможцем методом жеребкування.

Відеоролик із майстер-класу