Академічна мобільність студентів

Відділ міжнародної співпраці Сопотської академії прикладних наук (Республіка Польща) повідомив про те, що маємо “Зелене світло” щодо реалізації проєкту для групи студентів і  викладача чи працівника. Частина проєкту буде реалізована онлайн, а 5 днів – офлайн  у м. Сопоті.   Сопотською Академією передбачено  учасникам мобільності стипендію в розмірі  біля 1 000 євро. Оплата буде здійснена в розмірі 50-60 %  перед приїздом, а решту стипендії буде виплачено після закінчення проєкту.

Учасники самостійно організовують транспорт, оплачують помешкання, і самі  харчуються. Реалізація проєкту запланована  з  22  по 26 травня 2023 року.

Відповідно до програми академічної мобільності передбачено перезарахування студентам результатів мобільності – 3 кредити ЄКТС ( у формі практик, чи зарахування дисципліни чи її частини.

Відбір студентів на програму Еразмус+  відбувається на конкурсній основі до 04.05.2023 р, що дає всім однакові можливості участі.

За деталями конкурсного відбору звертатися на кафедру.