Старшого викладача Віталія Городецького нагороджено премією імені Ярослава Лукавецького

27 квітня у Музеї мистецтв Прикарпаття відбулося нагородження переможців обласної премії імені Ярослава Лукавецького в галузі мистецтва та архітектури за вагомий внесок у розвиток образотворчого, народного, декоративно-ужиткового мистецтва, архітектури і дизайну.

Із привітальним словом виступив заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко та вручив нагороди лауреатам. У галузі архітектури лауреатом премії імені Ярослава Лукавецького був нагороджений старший  викладач кафедри методики викладання образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Навчально-наукового інституту мистецтв Віталій Городецький (за розробку новітніх дизайнерських концепцій в ювелірному мистецтві).