Настановча нарада щодо проходження виробничої педагогічної практики

1 лютого 2024 р. відбулась настановча нарада, щодо проходження виробничої педагогічної практики студентами кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну першого курсу освітнього рівня “Магістр” та четвертого курсу освітнього рівня “Бакалавр”. Настановчу нараду проводили: завідувач кафедри, проф. Б. М. Тимків, методисти проф. Л. І. Хімчук, доц. С. Д. Литвин-Кіндратюк,  доц. Н. М. Салига,  доц. Ю. В. Юсипчук, доц. М. В. Гнатюк, ст. викладач  Т. М. Гімон, ст. викладач О. І. Веретко. Студентів ознайомили з питаннями організації проходження практики, з вимогами до підготовки та виконання поставлених завдань, з документацією, яку потрібно вести в ході практики. Учасники настановчої наради визначили вектори підготовки майбутніх педагогів до професійної діяльності у закладах освіти і надали грунтовний аналіз етапам роботи з учнями.