Хроніка навчальної практики (музейна) – пізнавальні екскурсії

В ході проведення навчальної практики (музейної) для студентів 1 курсу спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво) кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну було проведено пізнавально-навчальну та ознайомчу екскурсії в Музей Мистецтв Прикарпаття та в Івано-Франківський краєзнавчий музей. Під керівництвом завідувача кафедри, професора Тимків Б. М. та за участю працівників та керівництва музеїв, студенти мали змогу оглянути діючі експозиції, відчути красу та цінність творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва Прикарпаття.  Студенти отримали знання з історії розвитку декоративно-прикладного мистецтва, як вагомого чинника впливу на культуру не тільки минулого, а й сьогодення. Важливість збереження мистецької спадщини викликало неабияке зацікавлення та стало предметом обговорення. Кафедра щиро вдячна за цікаву ознайомчу екскурсію працівникам та керівництву музеїв.