Методико-педагогічний семінар

8 лютого 2024 р. кафедрою методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну спільно з Івано-Франківським центром дитячої та юнацької творчості проведений методико-педагогічний семінар. З темою “Обмін досвідом, інформацією та методами інноваційної практичної  роботи в організації освітнього процесу у ЗПО ” виступила Надії Шаблій – завідувачка методичним відділом Івано-Франківського центру дитячої та юнацької творчості та з темою «Сучасні методи створення анімаційних фільмів» виступив Віталій Городецький – старший викладач кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну.

З підсумками методико-педагогічного семінару виступили Ірина Волинська – директор Центру дитячої та юнацької творчості та Богдан Тимків – професор, завідувач кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну. Зокрема, Богдан Тимків наголосив на оновленій освітній програмі Середня освіта (Образотворче мистецтво) та підняв питання профорієнтації.  Кафедра методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну вдячна за проведення спільного методико-педагогічного семінару.