Хроніка навчальної практики (ознайомлювальна) в закладах позашкільної освіти – настановча нарада

Відбулася настановча нарада з проходження навчальної  практики (ознайомлювальна) в закладах позашкільної освіти в Івано-Франківському міському центрі дитячої та юнацької творчості із студентами 3-го курсу спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ ім. В. Стефаника. З інформацією,  щодо проведення практики виступили Богдан Тимків – професор, завідувач кафедри та Ірина Волинська – директор Центру дитячої та юнацької творчості, а також Надія Шаблій – завідувач методичним відділом, керівник гуртка-методист (керівник гуртка художньої вишивки «Казкові візерунки»).