Хроніка навчальної практики (музейна) – екскурсія до Національного заповідника “Давній Галич”

2 лютого 2024 р. відбулась екскурсія до Національного заповідника “Давній Галич” для студентів 1 курсу спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво) кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну згідно навчальної практики (музейної). В супроводі керівника-методиста практики завідувача кафедри, професора Богдана Тимківа, студенти ознайомились з багатостолітньою історією заповідника “Давній Галич”, а саме з колекцією старожитностей музею у митрополичих палатах, відвідали Галичину могилу (курган розташований на найвищій точці Крилоського городища), побачили Старостинський замок та ознайомились з пам’ятками народної архітектури та побутом етнографічних регіонів Прикарпаття в музеї Архітектури та етнографії. Грунтовне вивчення та пізнання культурних та мистецьких памя’ток нашого краю, як скарбниці духовного та художнього натхнення для студентів є важливим практичним досвідом. Формування професійного ставлення до збереження об’єктів та предметів історичної спадщини Прикарпаття  є ще одним завданням навчальної практики (музейної), яке актуальне в часі військового сьогодення. Набуті знання з історії, археології та мистецтвознавства допоможуть у педагогічній, художній, науково-дослідній, науково-просвітницькій професійній діяльності. Тому наочне вивчення музейної структури Національного заповідника “Давній Галич” є вагомим заходом у процесі практичної підготовки студентів.