Хроніка виробничої педагогічної практики – проведення уроку креслення

Студенти кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну здобувають практичні навики ведення уроків для учнів 8 – 9 класів Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради під керівництвом методиста, доцента кафедри Юрія Володимировича Юсипчука. Попередньо ознайомившись з програмою та методикою викладання предмету “Креслення” Дубчак Наталія, Фіголь Борис, Пилипко Олег розробили завдання для учнів та демонструють процес виконання. Виробнича педагогічна практика для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти є важливим освітнім компонентом підготовки художника-педагога, в ході її проведення студенти усестосторонньо підходять до розробки уроків та здобувають педагогічний досвід роботи.