ІІІ  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

16.02.2024 р. відбувся  ІІІ  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Ліцею імені Вʼячеслава Чорновола Івано-Франківськоі міської ради для учнів старших класів. Експерт-консультант олімпіади – завідувач кафедри, професор Богдан Тимків в ході проведення олімпіади здійснив профорієнтаційну роботу серед учнів, ознайомивши їх з можливостями вступу на спеціальність 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво). Потенціал творчих здібностей обдарованої молоді був розкритий у прикладних завданнях олімпіади. Учні мали можливість втілити в матеріалі художні задуми, представити свій хист у виконанні робіт, збагатитись новими знаннями.
Положення ІІІ  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання викладені у Наказі.