Хроніка навчальної практики (ознайомлювальна) в закладах позашкільної освіти – урок малювання

Пізнання світу дитячої творчості є одним з важливих аспектів вивчення для студентів кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну. Триває навчальна практика (ознайомлювальна)в закладах позашкільної освіти в ході, якої перед студентами поставлено ряд завдань, зокрема апробація творчих вмінь та навик у практичній роботі з учнями. На уроці малювання Юрчишин Діана та Любомир Гривінський (студенти 3 курсу) під керівництвом методиста  завідувача кафедри, професора Богдана Тимківа, спостерігають, аналізують, спілкуються з учнями, що дає змогу краще пізнати особливості роботи над творчими завданнями. Перебуваючи у безпосередній взаємодії з учнями на уроці, студенти визначають естетичні напрями розвитку учнівської групи, художні вподобання та захоплення, а також спостерігають за емоційними змінами всередині групи. За таких умов створюються сприятливі процеси становлення художника-педагога і реалізації його творчих та педагогічних здібностей у професійній діяльності.