Хроніка навчальної практики (музейна) – підведення підсумків

Завершальним етапом проведення навчальної практики (музейної) для студентів 1 курсу кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну стало підведення підсумків. Методистом практики – завідувачем кафедри, професором Богданом Тимківим було визначено позитивні аспекти практичної підготовки студентів в ході проведеної практики, розглянуто тенденції розвитку музейної справи на Прикарпатті, проведено аналіз виконаних завдань. Доцільно зауважити, що навчальна практика (музейна) – це підготовка майбутнього художника-педагога до наукової діяльності, збагачення знаннями про образотворче та декоративно-прикладне мистецтво нашого краю, наочне пізнання особливостей функціонування та роботи музеїв. Завдяки поставленим завданням студенти навчились вести збір матеріалу, проводити аналіз художніх особливостей творів декоративно-прикладного мистецтва, визначати етапи роботи над підготовкою екскурсії.