Хроніка навчальної практики (ознайомлювальна) в закладах позашкільної освіти- підведення підсумків

Відбулась підсумкова зустріч з питань проходження студентами 3 курсу кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну навчальної практики (ознайомлювальної) в закладах позашкільної освіти. Розглянуто стан виконання студентами завдань практики, враховано студентську та викладацьку думку, щодо вдосконалення процесу проведення практики в реаліях сьогодення, підведено підсумки досягнень студентів-практикантів в педагогічній роботі. Методист практики, завідувач кафедри, професор Богдан Тимків відмітив належну підготовку студентів-практикантів до проведення занять, а також висловив побажання розвитку творчо-педагогічного потенціалу студентів та наголосив на важливості набуття необхідних знань та навик. Навчальна практика (ознайомлювальна) в закладах позашкільної освіти позначена позитивною динамікою розвитку, що дає підстави стверджувати про її належне проведення (методистами) та виконання (студентами-практикантами).