Профорієнтація для учнів Крихівецького ліцею Івано-Франківської міської ради

26 березня 2024 р. відбулась профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну з учнями 11  класу Крихівецького ліцею Івано-Франківської міської ради під керівництвом вчителя Ірини Зварич. Презентацію спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) проводили – завідувач кафедри, професор Богдан Тимків, доцент Марія Дяків та старший викладач Тетяна Гімон. Було продемонстровано у відеоматеріалі напрями навчання за освітньою програмою, особливості підготовки майбутніх фахівців, сучасні технологічні процеси впровадженні в систему навчання. Особлива увага звернена на систему підготовки художника-педагога за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Розкрито значення здобуття вищої освіти для розвитку професійних навик та здібностей. Проведено огляд аудиторії-музею Навчально-наукового інституту мистецтв, де експонуються твори мистецтва кафедри. Учнів також ознайомлено з роботою приймальної комісії та умовами вступу. Анонсовано проведення майстер-класу по розпису великодніх писанок та запрошено учнів.

Висловлюємо щиру подяку вчителю Ірині Зварич та учням! Запрошуємо на навчання!