Профорієнтація для учнів Коломийського педагогічного фахового коледжу

В навчальних майстернях кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну була проведена лекція про специфіку та перспективи розвитку ювелірного мистецтва в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника для учнів Коломийського педагогічного фахового коледжу Івано-Франківської обласної ради.  Провів профорієнтаційний захід старший викладач кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Віталій Городецький, який грунтовно розповів про вступ на спеціальність 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) і на конкретних наочних прикладах продемонстрував особливості ювелірного  мистецтва, зокрема техніку литва по виплавленим моделям. Учні позитивно та з цікавістю провели час і мали можливість пізнати краще напрями роботи за пропонованою освітньою програмою.