Хроніка виробничої педагогічної практики – уроки малювання

Триває виробнича педагогічна практика для студентів 4 курсу кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну. Федоляк Інна провела  тематичні уроки: “Казковий будинок”, “Чотири пори року”, “Декорації для опери-казки” для учнів 1 – 2 класів  23 ліцею ім. Романа Гурика. Було використано наочний матеріал, застосовано індивідуальний підхід у роботі з учнями. Розроблені теми уроків сприяють пізнанню молодшою віковою групою учнів навколишнього світу, знайомлять з казковим світом фантазій.
Студенткою Боднар Христиною було проведено уроки малювання “Театральна лялька”, “Чотири пори року”  для учнів 1 – 2 класів  23 ліцею ім. Романа Гурика. Барвисті малюнки дітей свідчать про ретельну підготовку студентки-практикантки до проведення уроків. Використано поетапність пояснення завдань учням на конкретних наочних прикладах, простежено за виконанням завдань учнями, підведено підсимки уроків. Здійснено апробацію вмінь та навик педагогічної діяльності в умовах реальних уроків. Також студенти-практиканти мали можливість спостерігати за роботою вчителя Жолобчук Христини Миколаївни, що дало змогу зрозуміти специфіку роботи з учнями 1 – 2 класів.